Kurzy plavání v

Aquapark Uherské Hradiště

Ukázky fotek

Vaničkování miminek

Vaničkování je určeno pro nejmenší děti od 2 do 6 měsíců a probíhá ve speciálních rehabilitačních vanách. Voda vhodná pro vaničkování je vždy bez chemického ošetření a o teplotě 37 – 30 °C. Lekce trvá běžně 30 minut, ale čas ve vodě přizpůsobujeme každému miminku. Těšíme se na malé plaváčky.

Ukázky fotek

Kurzy plavání s dětmi

Plavecké kurzy otevíráme pro různé věkové kategorie dětí od 6 měsíců. Lekce probíhají pravidelně v prostorách aquaparku v Uherském Hradišti, který nám poskytuje kompletní zázemí. Od 6 měsíců do 4 let věku plaveme v malém bazénu, dále pak ve velkém bazénu. Přijďte se učit plavat formou her, bavte se s námi. 

Chci do kurzu

Chcete plavat s námi? ->

Ukázky fotek

Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště nabízí skvělé zázemí pro vaničkování i plavecké lekce. Najdete zde plně vybavené šatny i sprchy. Malý bazén je určen pro děti do 4 let, od 5 let děti plavou v bazénu velkém. Čisté a příjemné prostory jsou tu samozřejmostí. Při plavání používáme různé pomůcky, které dětem dělají lekce ještě zábavnější. V areálu aquaparku, který se nachází hned za zimním stadionem, najdete i venkovní bazény, tobogány, dětské brouzdaliště  či wellness centrum. Neváhejte a přijďte strávit aktivní společný čas v krásném prostředí. 

FAQ

Časté
dotazy dodičů

Kurz má 10 lekcí, trvá tedy 10 týdnů. Avšak v době školních prázdnin nebo státních svátků NEPLAVEME. O lekci nepřijdete, pokračujeme další týden.

Platit můžete hotově celou částku na první plavecké lekci, případně předem převodem na účet 2002027636/2010. Při převodu je třeba vyplnit: jméno a příjmení, den kurzu, variabilní symbol = datum narození.

 

Náhrady je možné čerpat v aktuálně probíhajícím kurzu, kterého se aktivně účastníte. Náhrady můžete převádět i dalšího kurzu, kterého se aktivně účastníte a máte zaplaceno kurzovné. Není třeba omlouvat vaši nepřítomnost na lekci a ani hlásit využití náhrad.

Máte-li doma miminko ve věku 2 – 6 měsíců, pro vás je ideální plavání vaničkové. Lekce se domlouvají individuálně. Děti od 6 měsíců do 4 let plavou v kurzech v malém bazénu, od 4 let dále se plave ve velkém bazénu. Rodič nebo prarodič musí být aktivně přítomen při plavání v malém bazénu.